Ekmek Kızartma Makineleri

Fakir Rubra 2 Dilim Ekmek Kızartma Makinesi

290,00TL

Ürün DetaylarıFakir Rubra 2 Dilim Ekmek Kızartma MakinesiKahvaltılara Lezzet KatınEvdeki ekmekleri daha lezzetli hale getirmek için ısının etkisinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede oldukça tatmin edici bir kahvaltı öğünü hazırlayabilirsiniz. Bayat ekmekleri atıp ziyan etmek yerine masalarınızda kullanarak tasarruf yapabilirsiniz.Kolay KullanımEkmek..

Philips HD2581/90 Daily Collection 2 Dilim Ekmek Kızartma Makinesi

350,00TL

Ürün DetaylarıPhilips HD2581/90 Daily Collection 2 Dilim Ekmek Kızartma MakinesiAyarlanabilir ZamanPhilips ekmek kızartma makinesinin toplamda 8 ayarı ve çörek ısıtma rafı vardır. Aynı zamanda 2 tane büyük ekmek yuvası yer alır. İnce veya kalın dilimlerdeki ekmekler eşit derecede kızartılır. Dahili çörek ısıtma rafı ile de çörekleri, poğaçaları ve ..

Philips HD2590/90 Daily Collection Ekmek Kızartma Makinası

280,00TL

Her sabah çıtır çıtır kızarmış ekmek keyfi8 kızartma ayarı ve entegre çörek ısıtıcısı ileUzun yuvalıDahili çörek ısıtıcısıPlastikSiyah         ..

Fakir Pane Deluxe Ekmek Yapma Makinesi

1.125,00TL

Ürün DetaylarıFakir Pane Deluxe Ekmek Yapma MakinesiLezzetli Ekmekleri Kolayca YapınEvde birbirinden lezzetli ekmekleri kolayca yapabilmeniz için geliştirilmiş olan ürün özel programları, kolay kullanımı, ergonomik tasarımı gibi özellikleri sayesinde ekmek yapımını çok pratik hale getiriyor. Böylece sağlıklı ve lezzetli ekmeklerinizi hemen hazırlay..

Fakir Rubra Ekmek Kızartma Makinesi

290,00TL

Fakir Rubra Ekmek Kızartma MakinesiStok Kodu016606013MarkaFAKIR Ürün Açıklaması820 W - 980 WAyarlanabilir ısı kontrol düğmeleriOtomatik ekmek fırlatma ve kapanma fonksiyonuEkmek dilimi ortalamaTemizlenmesi kolay kırıntı tablasıGösterge ışıklı buz çözme, tekrar ısıtma, durdurma düğmeleriEkstra geniş ekmek yuvalarıEkmek dilimlerini yükseltme aya..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)