Çay ve Kahve Makineleri

Fakir 41000327 Cafe Prestige Filtre Kahve Makinesi

420,00TL

Fakir 41000327 Cafe Prestige Filtre Kahve MakinesiGeniş Hacmi Sayesinde Pratik Kullanım1,5 litre kapasitesi ile 15 fincana kadar aynı anda kahve demleme imkânı verir. Bu sayede çoklu kullanımlar için idealdir. Aynı zamanda kahve demlemesi sonrasında sıcak kalma özelliği ile kahvenin derecesinin düşmesinin önüne geçerek sürekli sıcak kahve içme olan..

Fakir Kaave Uno Pro Türk Kahve Makinesi

890,00TL

Ürün DetaylarıFakir Kaave Uno Pro Türk Kahve MakinesiAydınlatmalı Pişirme YuvasıÜrün, kullanımı sırasında aydınlatmalı yuvaya sahiptir. Bu da mutfağınızda daha lüks bir görüntüye yol açar. Sessiz çalışma özelliği bulunan ürün, kullanım sırasında bu aydınlatması ile çalışıyor olduğunu gösterir.Sesli ve Işıklı Uyarı SistemiKahvenizi yaparken başında ..

Fakir Milky Art Süt Köpürtücü ve Isıtıcı

395,00TL

Ürün DetaylarıFakir Milky Art Süt Köpürtücü ve IsıtıcıÜstün Çalışma PerformansıSahip olduğu üstün çalışma performansı ile sizlere üst düzey bir kullanım sağlar. Gelişmiş teknolojisi sayesinde beklentilerinizi tamamen karşılayarak sizlere kolay ve profesyonel bir kullanım imkanı sağlar.Yüksek Isıtma TeknolojisiKahvelerinizin vazgeçilmez parçalarında..

Fakir Signature Kahve Öğütme Makinesi

515,00TL

Ürün DetaylarıFakir Signature Kahve Öğütme MakinesiYüksek Öğütme GücüSahip olduğu 110 Watt’lık yüksek öğütme gücüne sahip olan kahve öğütme makinesi ile kahveler en ince halde öğütülebilmektedir. En kalın kahvelerin bile hızlı bir şekilde çekiliyor olması kahve severler için büyük avantaj sağlanmaktadır. Bu makine sayesinde kahvelerin taze bir şeki..

Philips HD7301/00 Çay Ustası 1.9 L Çay Makinesi

555,00TL

Ürün DetaylarıPhillips HD7301/00 Çay Ustası 1.9 L Çay MakinesiGeniş Kapasiteli Su Kaynama1.9 litrelik geniş kapasitesi sayesinde Phillips HD7301/00 Çay Makinesi ile tek seferde daha fazla miktarda su kaynatabilirsiniz. Bu sayede kalabalık ortamlar için ideal seçenektir ve çay demleme işiniz kısa sürer.Otomatik Sıcak TutmaÇayınızın uzun süre sıcak k..

Philips HD7461/20 Daily Collection Filtre Kahve Makinesi

680,00TL

Ürün DetaylarıPhilips HD7461/20 Daily Collection Filtre Kahve MakinesiAroma Karıştırma ÖzelliğiKahvenin içerdiği aromaların karıştırılarak kahveleri tek bir tada ulaştırır. Bu sayede farklı aromalara sahip kahvelerin de istenen tatta olmasını sağlar. Kahvelerin içerisinde bulunan farklı tip aroma vericileri, kahve içerisinde eşit oranda dağıtır.Ene..

Philips HD7462/20 Daily Collection Filtre Kahve Makinesi

820,00TL

Ürün DetaylarıPhilips HD7462/20 Daily Collection Filtre Kahve MakinesiAroma Karıştırma ÖzelliğiKahvenin içerdiği aromaların karıştırılarak kahveleri tek bir tada ulaştırır. Bu sayede farklı aromalara sahip kahvelerin de istenen tatta olmasını sağlar. Kahvelerin içerisinde bulunan farklı tip aroma vericileri, kahve içerisinde eşit oranda dağıtır.Ene..

Schafer Kahvecim Inox Türk Kahve Makinesi

495,00TL

Ürün DetaylarıSchafer Kahvecim Inox Türk Kahve MakinesiGüçlü Performans ile Hızlı Kahve Pişirme600 W gücünde çalışarak kahvenizi en hızlı şekilde pişirme kapasitesindedir. Paslanmaz çelik cezvesi sayesinde uzun yıllar güvenle ve sağlıkla kullanmanıza olanak sağlar.Tek Seferde 4 Fincan Kahve Servis Edebilme450 mL su kapasitesi ile 4 fincan Türk kahv..

Schafer Kahvecim Otomatik Türk Kahve Makinesi

435,00TL

Ürün DetaylarıSchafer Kahvecim Otomatik Türk Kahve Makinesiİkili Pişirme FonksiyonuAğır ateşte ve normal pişirme seçeneklerine sahiptir. Ağır ateşte pişirme modeli, közde kahve etkisi oluşturmaktadır. Kahvelerin bol köpüklü olmasını ve köpüklerin her fincana dağılmasını sağlar.Otomatik Pişirme SistemiPişirme talimatının ardından, iç haznedeki kahve..

Schafer Teefan 1.9 L Çay Makinesi

310,00TL

Ürün DetaylarıSchafer Teefan 1.9 L Çay Makinesi TurkuazSıcacık Çay SaatleriHayat rutiniyle tüm günün yükünü hafifletmeye yardımcı olan iki unsurdan biri aileniz ve bir diğeri ise çay keyfinizdir. Schafer, sıcacık aile saadetinizi bir o kadar sıcak bir çayla taçlandırabilmeniz adına kaynatma ve sıcak tutma özellikli Teefan çay makinesini tasarlamışt..

Schafer Teepoint 1.8 L Çay Makinesi Kırmızı

520,00TL

Ürün DetaylarıSchafer Teepoint 1.8 L Çay Makinesi KırmızıKablosuz KullanımSchafer Teepoint Çay Makinesinin tabanı 360 derece hareketlidir. Bu sayede kablosuz bir şekilde kullanılarak daha kolay servis yapma imkanı verir. Aynı zamanda tezgahınızda daha kolay bir şekilde konumlandırmanızı sağlar.Hızlı Çay HazırlamaGüçlü motoru sayesinde Schafer Teepo..

Tefal Köpüklüm Türk Kahve Makinesi

495,00TL

Ürün DetaylarıTefal Köpüklüm ile Muhabbeti Köpürtün!Her fincanda bol köpüklü türk kahvenizin keyfini çıkarın. Siz muhabbetinizin keyfini sürerken bol köpüklü kahvelerinizi Tefal Köpüklüm bırakın... Tek dokunuş ile kontrol, 4 fincan kapasitesi, akıllı sensör sistemi ve çift taraflı cezve ağızı ile Köpüklüm muhabbetlerinizin vazgeçilmezi olacak!Özell..

Tefal Tea Expert Çelik Demlikli 1.8 L Çay Makinesi

650,00TL

Ürün DetaylarıTefal Tea Expert Çelik Demlikli 1.8 L Çay MakinesiLezzetli ÇayKahvaltılarda mis gibi kokan, lezzetiyle herkesi mest eden çaylar hazırlamak istiyorsanız Tefal imzalı çay makinelerine ihtiyacınız var. Okulda, işte, ofiste yanı yaşamın her yerinde Tefal kalitesinin onay verdiği makinelerde lezzetli çaylar hazırlama şansı elde edebilirsin..

Awox Demplus Çaycı 1.7 L Çay Makinesi

240,00TL

Ürün DetaylarıAwox Demplus Çaycı 1.7 L Çay MakinesiGeniş KapasiteÇay demleme makinesi mutfaklarda pratik bir demleme deneyimini oluştururken kullanıcılara asla zahmet vermez ve lezzetli çayları kısa süre içinde olması gerektiği gibi demler. 1 litrelik demlik haznesi ile 1.7 litrelik ısıtıcı kapasitesi sayesinde geniş ailelere bile yeterli miktarı o..

CHAIZEN CAY MAKINASI ROSIE 41003801

605,00TL

Fakir Chaizen Çay Makinesi RosıeTipiçay Makinası/ Chaizen Güç (Watt)1800 Demlik Malzemesipaslanmaz Çelik Demlik Kapasitesi1 L Su Isıtıcı Malzemesipaslanmaz Çelik Özel Demlik Altlığı Sıcak Tutma Fonksiyonuvar Tek Tuş İle Çalışma Özelliğivar Kilitlenebilen Demlik Kapağı Çay Süzgecipaslanmaz Çelik Çayı Kendi Kendine Demleme Özelliği Su Seviye Gösterge..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)