Blender ve Mikserler

Awox Tulipso 800 W Çubuk Blender

120,00TL

Ürün DetaylarıAwox Tulipso 800 W Çubuk BlenderAşamalı Hız Ayarı2 kademeli hız ayarı olan Awox Tulipso 800 W Çubuk Blender ile farklı sertlikte ve yoğunlukta olan yiyeceklerinize uygun hızı seçebilirsiniz. Bu sayede her türlü yiyeceğinizi blenderdan geçirebilmenin kolaylığını yaşayabilirsiniz.Tutma KolaylığıAwox Tulipso 800 W Çubuk Blenderın el kayd..

Bambum BKPA02 Paprika Bambu Tuz Karabiber Öğütücü Değirmeni Orta

70,00TL

AyrıntılarBambum BKPA02 Paprika Bambu Tuz Karabiber Öğütücü Değirmeni Orta BoyBambum Paprika Tuz & Karabiber Ögütücü, dilerseniz mutfagınızda, dilerseniz de yemek masanızda sık ve islevsel bir görev üstlenecek. 360 derece dönebilen üst mekanizmaya baglı seramik bıçaklar, karabiber ve dogal tuz gibi baharatları en taze ve sag..

Bambum Nocchi Tuz-Karabiber Öğütücü - Büyük

95,00TL

Bambum Nocchi - Tuz-Karabiber Öğütücü Büyük"Tasarımında Selçuklu mimarisinden esinlenilen ve iki boyu bulunan Bambum Nocchi Karabiber Öğütücü, dilerseniz mutfağınızda, dilerseniz de yemek masanızda şık ve işlevsel bir görev üstlenecek. 360 derece dönebilen üst mekanizmaya bağlı krom bıçaklar, karabiber ve doğal tuz gibi baharatları en taze ve sağlı..

Fakir Culina Chef 1000 W Stand Mutfak Mikseri

2.065,00TL

Ürün DetaylarıFakir Culina Chef Mutfak MikseriDarbelere Karşı Dayanıklı Karıştırma HaznesiFakir Culina Mutfak Mikseri, çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklı olan 5 litre kapasiteli çelik karıştırma haznesi ile uzun ömürlü bir kullanıma kavuşmanızı sağlar. Aynı zamanda sahip olduğu ekstra cam hazne, sağlam ve kaliteli bir kullanım için tasarlanmı..

Fakir Dynamic 600 W Kişisel Blender

420,00TL

Ürün DetaylarıFakir Dynamic 600 W Kişisel BlenderDoğrama Hızının Yüksek OlmasıBlenderin sahip olduğu güçlü doğrama hızı ile pek çok şey kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Doğrama gücü 600 W olmakta iken bu güç ile pek çok şeyin dakikalar içinde hazır hale gelmesini ve bunu yaparken de kişileri asla zora sokmayan yapısı en önemli özelliklerinden b..

Fakir Erica 600 W Mikser

160,00TL

Ürün DetaylarıFakir Erica 600 W MikserYüksek Güçte Motor Hacmi600 Watt gücündeki yüksek hacimli motoru ile sizleri yormadan rahat bir mutfak deneyimi yaşamanıza olanak sunar. Kek ve hatta ekmek hamurlarınızı dahi kolayca yoğururken sizleri zahmete sokmaz ve mutfakta geçirdiğiniz zamandan keyif almanıza yardımcı olur.5’li Hız KademesiÜrün yoğunluğun..

Fakir Food Master Standlı Taslı 800 W Mikser

2.440,00TL

Ürün DetaylarıFakir Food Master Standlı Taslı 800 W MikserGeniş Kapasiteli YapısıÜrünün iç haznesi 1,5 litredir. Bu denli geniş kapasiteye sahip olması pek çok yiyeceğin blenderin içine alınmasını ve doğrama işleminin gerçekleştirilmesini sağlar. Bu sayede ise vakit kaybı yaratmadan tek seferde işlemlerin gerçekleşmesini sağlayarak kişilere zamanda..

Fakir Mr Chef Quadro 1000 W Mikser & Blender Seti

465,00TL

Ürün DetaylarıFakir Mr Chef Quadro 1000 W Mikser & Blender SetiMutfakların yeni şefi1000 WTurbo fonksiyonuKullanım kolaylığı sağlayan ergonomik tutuşPaslanmaz çelik blender ayağıPaslanmaz çelik çırpıcı900 ml kapasiteli ölçü kabıGüvenli kullanım kilidiPaslanmaz çelik doğrama, dilimleme ve rendeleme bıçakları1500 ml kapasiteli doğrayıcıKaymaz tab..

Fakir Thorplex 1000 W Döküm Gövde Mutfak Robotu

3.315,00TL

Ürün DetaylarıFakir Thorplex 1000 W Döküm Gövde Mutfak RobotuKademeli Hız Kontrolü8 kademeli olarak hız kontrolü imkanı veren Fakir Thorplex Mutfak Robotu sayesinde mutfaktaki en zorlu işleriniz daha kolay bir hale gelir. Aynı zamanda farklı karışım yoğunluklarına göre seçim yapabilirsiniz.Temiz KullanımFakir Thorplex Mutfak Robotu sıçramayı önleye..

Philips HR1335/00 Viva Collection El Blenderi

460,00TL

Daha fazla güç, daha fazla çeşitMikser ve doğrayıcı aksesuarlı 700 W el blender%27ı700 W, metal çubukAyarlanabilir hız ve turboBıçak aksesuarıÇift mikser ve ölçek kabıEn zorlu malzemeler için turbo düğmesiPhilips el blenderinin Turbo işlevi sayesinde en sert malzemeleri bile kesebilirsiniz.Farklı malzemeler için 20 hız ayarı20 farklı hız ayarı saye..

Schafer Blendy 700 W Sürahi Blender

360,00TL

Ürün DetaylarıSchafer Blendy 700 W Sürahi BlenderBuz Kırma FonksiyonuSchafer Blendy Sürahi Blenderın buz kırıcı fonksiyonu sayesinde buz gibi içecekler elde edebilirsiniz. Dilediğiniz smoothie, milkshake ve frozen içeceklerinizi ekstra çaba harcamadan kısa süre içinde hazırlayabilirsiniz.Pulse FonksiyonuYapmak istediğiniz karışımın hızı ve süresini..

Schafer Meister Multi 1000 W Mikser & Blender Seti

540,00TL

Ürün DetaylarıSchafer Meister Multi 1000 W Mikser & Blender SetiGeniş HazneMutfakların büyük yardımcısı mikser ve blender seti tüm kullanıcılar tarafından güvenle deneyimlenebilir. Üründe bulunan 1500 ml geniş doğrama haznesi yazlık veya kışlık ürünleri hazırlarken ultra konfor katar.Güçlü Yapı1000 Watt gücüne sahip motor yapısı sayesinde kulla..

Schafer Pro Chef XL 1400 W Stand Mikser

1.610,00TL

Ürün DetaylarıSchafer Pro Chef XL 1400 W Stand MikserKademe SeçenekleriKarıştıracağınız ürünün miktarı ve karıştırma zorluk derecesine göre seçebileceğiniz 6 farklı çalışma hız kademesi bulunmaktadır. Fazla sayıda kademe seçeneği bulunması sebebiyle hem en zor karıştırma işlemleri bile başarı ile tamamlanır hem de ihtiyaç duyduğunuz kademede çalışt..

Fakir Lucca Q Blender Seti Rosie

460,00TL

1000 WattErgonomik tasarımPaslanmaz çelik blenderPaslanmaz çelik mikserSoğan, havuç, çiğ et, fıstık vb. parçalamak için ideal doğrayıcı900 ml kapasiteli ölçü kabı..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)