Baskül

Goldmaster GM-7175R Slimfit Sarı Çiçekli Dijital Baskül

101,00TL

Ürün DetaylarıGoldmaster GM-7175R Slimfit Sarı Çiçekli Dijital Baskül180 KG’ya Kadar Taşıma KapasitesiYüksek ağırlığa kadar taşıyabilen bu baskül evinize çok yakışacak harika bir tasarıma sahiptir. Banyoda kullanmak için ideal olan bu ürünü, kuruyken kullanmanız tavsiye edilmektedir. Ayrıca baskül sert bir zemin üzerine koyulmalıdır. Halı, kilim ve..

Goldmaster GM-7175W Slimfit Kırmızı Çiçekli Dijital Baskül

101,00TL

Ürün DetaylarıGoldmaster GM-7175W Slimfit Kırmızı Çiçekli Dijital BaskülYüksek Kalite Mükemmel KapasiteKonforlu bir deneyim sunan dijital baskül kullanıcılar için benzeriz bir deneyim sunar. 180 kg taşıma kapasitesi bulunan çiçek desenli dijital baskül tüm kullanıcı tipleri için sıra dışı bir hizmet sağlar.Hassas Otomatik Çalışma FonksiyonuYenilikç..

Fakir Hercules Vücut Analiz Baskülü

165,00TL

Ürün DetaylarıFakir Hercules Vücut Analiz BaskülüMaksimum Taşıma Kapasitesinin Mükemmel KullanımıFonksiyonel deneyim sunan cam baskülün benzersiz özellikleri sayesinde kullanıcılar maksimum performans sağlayarak sınıfının en iyi hizmetini sağlar. Yenilikçi yapısı 150 kg maksimum taşıma kapasitesine sahiptir.Ölçüm Fonksiyonları ile Sınıfının En İyis..

Fakir Nora Baskül

145,00TL

Ürün DetaylarıFakir Nora Baskül Şık ve Modern TasarımCam tasarımı basküle ayrı bir hava katıyor. Cam levha üzerindeki dijital ekranı ve Fakir detayı modern bir tasarım ortaya koymaktadır.Otomatik Açma ve Kapama ÖzelliğiFakir Nora, üzerine ağırlık gelmediği taktirde kendisini otomatik olarak kapatarak güç tasarrufu yapmaktadır. Üzerine bir yük ..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)