Hakkımızda


Tarihçemiz

Firmamız 2004 yılında alışveriş pazarına artı değer katmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi en iyi fiyatlar ve en iyi hizmet kalitesi İle karşılamak üzere yola çıkmıştır. Hayallerimiz hedeflerimizden daha büyüktü. bu yüzden alışverişi müşterilerimiz için en keyifli hale getirip sektörde fark yaratmalıydık. Bu hayalimizi gerçekleştirmek için 7/24 hiç durmadan çalıştık. Bugün toplam 10000 metrekare de 175 genç ve dinamik personelimizle 250000 kayıtlı müşteri ve 3 milyonu aşkın tekil müşteri sayısına ulaştık. Bugünde ilk günkü heyecanımızı hala içimizde bulundurmaktayız. Yeni şubelerimizle ve hizmet kalitemizi her geçen gün daha da arttırarak sektörün lideri konumuna gelmek için müşterilerimizin desteği ile çalışmalarımıza var gücümüzle devam edeceğiz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin bugünkü beklentileri ve gereksinimleri tam ve zamanında karşılayıp, onlara gelecekte beklentilerini aşan ürün ve hizmetler sunmaktır. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunan;en kolay ödeme seçenekleri ve en iyi fiyatları sağlayan, en kaliteli ürünleri onlar için takip eden bir mağaza zinciri olmaktır. Sürekli gelişim felsefesini ilke edinmek, bu yolla hizmet kalitemizi ve ürün çeşitliliğimizi sürekli olarak arttırmaktır.

Vizyonumuz

Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak, Müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması, Çevreye, doğaya ve topluma saygı, İnsan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı, Tüm kaynakların verimli kullanımı, Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu, Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.

Kalite Politikamız

Bordohome Zincir mağazacılık kaliteyi müşteri odaklı bir persfektif  ile şirket kültürünün  ana  öğesi haline  getirmeyi hedefler. Bu doğrultuda  tüm Bordohome Zincir Mağazacılık personeli  için kalite bir yaşam biçimidir.
Bordohome Zincir Mağazacılık satış ve satış sonrası hizmetiyle de güven vermektedir. Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünlerin garanti balgeleri ve servisleri mevcuttur. 
Politikamız  her türlü müşteri talebini karşılayabilen güvenilir ve sürekli olan kaliteden ödün vermeyen sektöründe  öncü olan gelişen teknolojiyi yakından takip eden  dürüstlüğe ve satış sonrası  hizmete büyük önem veren; en iyi fiyatları ve en kaliteli ürünleri en kolay ödeme seçenekleriyle müşterilerine sunan ürün çeşitliliğini sürekli arttıran bir Türk firması olmaktır
 

İlke ve Değerlerimiz

1- Ahlaki değerlere bağlılık

Vicdanımızın sesi bizim için önemlidir. Çalışma yaşamımızda ve paydaşlarla olan ilişkilerimizde adalet, hakkaniyet, hesap verebilirlik ve şeffaflık kaçınılmaz ölçütlerimizdendir. Etik kuralları gözeterek karar vermek iş yapma biçimimizin temelini oluşturur. Ulusal ve Global yasalara ve kurallara uymayı benimseriz.

2- İnsana saygı

Yaşamın temel unsuru olan insan bizim için değerlidir. İnsana saygımız kendimize olan saygımızla başlar. İnsanı insan olduğu için sever, sayarız. Herkesin bir fikri, düşüncesi ve yaşam tarzı olduğunu bilir ve saygı duyarız. Çeşitlilik bizim zenginliğimizdir.

3- Biz bilinci

Bordohome Zincir Mağazacılık olarak büyük bir ekip olduğumuzu biliriz. Kimseye ayrımcılık yapılmayacağına ve fırsat eşitliğine inanırız. Tüm paydaşlarımızla değer oluşturabileceğimizin farkında olarak çalışırız. İyi günde de kötü günde de birbirimize destek oluruz.

4- Sürekli gelişim

Sürekli gelişmenin bizi farklı kılacağını ve sürekli gelişimin değişime açık olmakla gerçekleşeceğini biliriz. Mükemmele ulaşma yolunda mağazalarımızı sürekli iyileştirmemiz ve geliştirmemiz gerektiğine inanır ve bu doğrultuda çalışırız. 
“Değer katmayı, yenilikçiliği ve sürdürülebilirliği tüm faaliyetlerimizin merkezine alarak büyümeyi sağlamak” olarak ifade ettiğimiz genel stratejimiz için Ciro, Karlılık ve Sürdürülebilirlik Endeksi performans göstergesi olarak belirlenmiştir.