Su Sebili

Awox Flayer SS600 Su Sebili

640,00TL

Ürün DetaylarıAwox Flayer SS600 Su SebiliSıcak Suyunuz Her Daim HazırSu sebiliniz içerisinde her zaman soğuk su değil sıcak suyunuz da hazır. Sıcak suyunuz 95 dereceye kadar çıkabiliyor ve ihtiyacınız olduğu her an bu özelliği aktif ettiğiniz sürece sebilin içerisinde kullanıma hazır bekliyor.Dolaplı Damacana BölmesiDamacanayı üstten takarak uğraşm..

Awox SN 701 Snow Ilık Soğuk Su Sebili

575,00TL

Ürün DetaylarıAwox SN 701 Snow Su SebiliÜstten DamacanalıAwox Snow su sebilini üstten damacana yöntemiyle doldurabilirsiniz. Pratik bir kullanım olanağı tanımak amacıyla üstten yüklemeli şekilde dizayn edilmiştir. 2 musluğu bulunur. Farklı sıcaklıklarda su içme keyfini yaşayabilirsiniz.Sıcak SuSıcak su özelliği de bulunan su sebilinin sıcak su tank..

Profilo SS1161 Su Sebili

1.405,00TL

Ürün DetaylarıProfilo SS1161 Su SebiliGizli Su Sebili ÖzelliğiBu su sebilinde damacanın nerede olduğu görünmeyecek. Bu özellik sayesinde damacanayı yerleştirirken de daha rahat edeceksiniz. Dışarıdan bakan birisi tek parça, şık bir tasarım görecek. Hem ev, hem ofis için kullanıma uygundur. Kullanışlı ve estetiktir.Suyunuz Hep Taze ve Kokusuz Kalsın..

Profilo SS1162 Su Sebili

1.680,00TL

Ürün DetaylarıProfilo SS1162 Su Sebiliİki Farklı Isıda Su SağlamaSahip olduğu iki farklı mod ile soğuk ve oda sıcaklığında suyu haznesinden aktarır. Soğuk ve oda sıcaklığında su sağlama fonksiyonu ile hem kendiniz hem de çocuklarınız için ideal ısılı temiz suyu elde edebilmenize imkan tanır.Kokusuz Su SaklamaSahip olduğu çelik ve insan sağlığını ko..

Telefox SN301 Su Sebili

535,00TL

Ürün DetaylarıTelefox SN301 Su SebiliSoğuk ve Ilık Suyu Hazır TutarSusuzluğunuzu hızlı bir şekilde gidermek için sıcak ve normal suyu her zaman hazırda tutar. Soğuk su tankı kapasitesi 3,2 litre olması ile her zaman soğuk suyun hazır olmasını sağlar. 6 dereceye kadar soğutan yapısı aynı zamanda ideal soğukluğu da elde etmenizi sağlar.Kullanıcı Dost..

Goldmaster SE-100 Soğuk Sıcak Su Sebili

1.815,00TL

Teknik ÖzelliklerBardak Aparatı YokSoğutma Kapasitesi 2.8 L/SaatSıcak Su Tank Kapasitesi 5 LRenk BeyazCihaz Tipi Üst DamacanalıMarka GoldmasterMusluk Sayısı 2..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)